Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców w Dąbrowie Górniczej

– kursy dokształcające dla kierowców zawodowych,

– kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy,

– kursy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych ADR,

– kursy na kierowców – operatorów wózków jezdniowych z napędem silnikowym wraz z wymianą butli gazowej,

– kursy w zakresie obsługi podestów ruchomych.

Informujemy, że posiadamy:

– certyfikat potwierdzający wdrożenie systemu zarządzania jakością zgodnie z normą EN ISO 9001:2008r.,

– akredytację w zakresie prowadzenia kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych przyznaną przez Śląskiego Kuratora Oświaty.

Kursy prawa jazdy

Szkolenie zawodowe kierowców

Testy online

Platforma edukacyjna dla kierowców to efekt pracy uznanych ekspertów merytorycznych i najlepszych informatyków. Znajdziesz na niej zarówno testy dedykowane dla kandydatów na kierowców jak i dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego kończącego kurs kwalifikacji wstępnej kierowców zawodowych. Wszystko po to aby Twoja droga do Prawa Jazdy zakończyła się sukcesem!

Co zyskujesz?

Aktualność i wiarygodność – Najnowsza oficjalna baza pytań. Pytania 1:1 takie jak na egzaminie. Nie tworzymy dodatkowych pytań, sztucznie zawyżając ich ilość.
Responsywność – Platforma doskonale działa na komputerach, telefonach i tabletach.
Tryb nauki – Możesz optymalnie przygotować się do egzaminu przerabiając pytania pogrupowane według działów wiedzy.
Tryb egzaminu – Sprawdź się w warunkach bojowych! Taki sam interfejs i limity czasowe jak na egzaminie państwowym.
Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.
BONUS – szczegółowe informacje o przebiegu egzaminu państwowego i dodatkowe materiały filmowe – Egzaminatorzy z warszawskiego WORD opowiedzą Ci o niuansach egzaminu praktycznego na kat. A i B.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Nowy użytkownik” i wypełnij krótki formularz umożliwiający założenie konta w serwisie.
  • O utworzeniu konta zostaniesz natychmiast poinformowany e-mailem. Wybrany kurs zostanie do niego automatycznie przypisany.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!

Jeżeli masz już konto na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Zaloguj”. Wykorzystaj swój login i hasło. Kurs zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Kursy ADR

Kursy operatorów wózków widłowych

Warsztaty dla instruktorów

Szkolenia inne

Badania psychologiczne

Wynajem nieruchomości

Gdzie jesteśmy

Jana III Sobieskiego 59, Dąbrowa Górnicza, Polska, 50.3252389, 19.117290300000036

Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców w Dąbrowie Górniczej

ul. Jana III Sobieskiego 59, 41-300 Dąbrowa Górnicza

tel. 32 2624412; 513-088-035

e-mail: dabrowagornicza@lok.slask.pl

KIEROWNIK OŚRODKA: inż.Bartosz Śmiałkowski  tel. 513088035

Zapraszamy na:

– kursy prawa jazdy wszystkich kategorii,

– kursy dokształcające dla kierowców zawodowych,

– kursy dla kandydatów na instruktorów nauki jazdy,

– kursy w zakresie przewozu drogowego towarów niebezpiecznych ADR,

– kursy w zakresie obsługi podestów ruchomych.

Informujemy, że posiadamy:

Kursy prawa jazdy

Testy online

Co zyskujesz?

Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!

Jeżeli masz już konto na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Gdzie jesteśmy

Szkolenie zawodowe kierowców