LIGA OBRONY KRAJU Ośrodek Szkolenia Kierowców w Krakowie

www.centrum.lok.krakow.pl

KIEROWNIK OŚRODKA: Danuta PĘCAK tel. 510-088-942

Zapraszamy na:

Kursy prawa jazdy kategorii A, B, C, D, CE, BE -możliwość odbycia teorii w domu – przy komputerze i Internecie.

Kursy dokształcające dla kierowców zawodowych “szkolenia okresowe”-35h

dla bloków C,C1,CE,C1+E lub D,D1,DE,D1+E

Kursy  dla kierowców chcących związać swoją przyszłość jako kierowca zawodowy

1. kwalfikację wstępną- 280h,

2. kwalifikację wstępną przyspieszone 140h

3. kwalifikację uzupełniając-70h,

4. kwalfikację uzupełniająca przyspieszona-35h dla bloków C,C1,CE,C1+E lub D,D1,DE,D1+E
Kursy ADR: podstawowe i dokształcające, cysterny, klasy-1, klasy 7,

Kursy operatorów: wózków widłowych z obsługą butli.

Kursy prawa jazdy

Szkolenie zawodowe kierowców

Testy online

Platforma edukacyjna dla kierowców to efekt pracy uznanych ekspertów merytorycznych i najlepszych informatyków. Znajdziesz na niej zarówno testy dedykowane dla kandydatów na kierowców jak i dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego kończącego kurs kwalifikacji wstępnej kierowców zawodowych. Wszystko po to aby Twoja droga do Prawa Jazdy zakończyła się sukcesem!

Co zyskujesz?

• Aktualność i wiarygodność – Najnowsza oficjalna baza z 2019 roku. Pytania 1:1 takie jak na egzaminie. Nie tworzymy dodatkowych pytań, sztucznie zawyżając ich ilość.
  • Responsywność – Platforma doskonale działa na komputerach, telefonach i tabletach.
  • Tryb nauki – Możesz optymalnie przygotować się do egzaminu przerabiając pytania pogrupowane według działów wiedzy.
  • Tryb egzaminu – Sprawdź się w warunkach bojowych! Taki sam interfejs i limity czasowe jak na egzaminie państwowym.
  • Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.
  • BONUS – szczegółowe informacje o przebiegu egzaminu państwowego i dodatkowe materiały filmowe – Egzaminatorzy z warszawskiego WORD opowiedzą Ci o niuansach egzaminu praktycznego na kat. A i B.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na naszej platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Nowy użytkownik” i wypełnij krótki formularz umożliwiający założenie konta w serwisie.
  • O utworzeniu konta zostaniesz natychmiast poinformowany e-mailem. Wybrany kurs zostanie do niego automatycznie przypisany.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!
Jeżeli masz już konto na naszej platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Zaloguj”. Wykorzystaj swój login i hasło. Kurs zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Kursy ADR

2. kwalifikację wstępną przyspieszone 140h

3. kwalifikację uzupełniając-70h,

Kursy ADR: podstawowe i dokształcające, cysterny, klasy-1, klasy 7,

Kursy operatorów: wózków widłowych z obsługą butli.

Kursy prawa jazdy

Testy online

Co zyskujesz?

• Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na naszej platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!
Jeżeli masz już konto na naszej platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Gdzie jesteśmy

Szkolenie zawodowe kierowców