Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców

tel. kom. 0508024094 lub 0505443890

Zaprasza na:

-kursy prawa jazdy,

-kursy dokształcające dla kierowców zawodowych.

Kursy prawa jazdy

Szkolenie zawodowe kierowców

Testy online

Platforma edukacyjna dla kierowców to efekt pracy uznanych ekspertów merytorycznych i najlepszych informatyków. Znajdziesz na niej zarówno testy dedykowane dla kandydatów na kierowców jak i dla tych, którzy przygotowują się do egzaminu państwowego kończącego kurs kwalifikacji wstępnej kierowców zawodowych. Wszystko po to aby Twoja droga do Prawa Jazdy zakończyła się sukcesem!

Co zyskujesz?

Aktualność i wiarygodność – Najnowsza oficjalna baza pytań. Pytania 1:1 takie jak na egzaminie. Nie tworzymy dodatkowych pytań, sztucznie zawyżając ich ilość.
Responsywność – Platforma doskonale działa na komputerach, telefonach i tabletach.
Tryb nauki – Możesz optymalnie przygotować się do egzaminu przerabiając pytania pogrupowane według działów wiedzy.
Tryb egzaminu – Sprawdź się w warunkach bojowych! Taki sam interfejs i limity czasowe jak na egzaminie państwowym.
Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.
BONUS – szczegółowe informacje o przebiegu egzaminu państwowego i dodatkowe materiały filmowe – Egzaminatorzy z warszawskiego WORD opowiedzą Ci o niuansach egzaminu praktycznego na kat. A i B.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Nowy użytkownik” i wypełnij krótki formularz umożliwiający założenie konta w serwisie.
  • O utworzeniu konta zostaniesz natychmiast poinformowany e-mailem. Wybrany kurs zostanie do niego automatycznie przypisany.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!

Jeżeli masz już konto na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Wybierz opcję “Zaloguj”. Wykorzystaj swój login i hasło. Kurs zostanie automatycznie przypisany do Twojego konta.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Kursy ADR

Kursy operatorów wózków widłowych

Warsztaty dla instruktorów

Szkolenia inne

Badania psychologiczne

Wynajem nieruchomości

Gdzie jesteśmy

Sienkiewicza 48, Tarnowskie Góry, Polska, 50.452953, 18.862341900000047

Liga Obrony Kraju Ośrodek Szkolenia Kierowców

ul. H. Sienkiewicza 48

tel / fax : 032 285 48 18

e-mail : tarnowskiegory@lok.slask.pl

Kierownik Ośrodka: Mariusz ŚWIETLIŃSKI

tel. kom. 0508024094 lub 0505443890

Zaprasza na:

-kursy prawa jazdy,

-kursy dokształcające dla kierowców zawodowych.

Kursy prawa jazdy

Testy online

Co zyskujesz?

Podgląd poprawnych odpowiedzi – Zawsze wiesz, gdzie popełniłeś błąd.

Jak kupić?

Jeżeli nie masz jeszcze konta na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”
  • Rozpocznij naukę!

Jeżeli masz już konto na platformie:

• Wejdź do katalogu kursów w wybranym mieście.
  • Wybierz interesujący Cię wariant kursu.
  • Po zalogowaniu na konto zapłać za kurs korzystając z systemu “Przelewy24”.

Gdzie jesteśmy

Sienkiewicza 48, Tarnowskie Góry, Polska, 50.452953, 18.862341900000047